Letáčky o lupusu

Propagační letáček Spolku lupus ČR

Pokud máte zájem, pošlu pdf nebo jpg do mailu :)

terezie.kratochvilova@gmail.com

Vlčátko - letáček

Brožura "Systémový lupus erythematosus (SLE)"

Systémový lupus erythematosus je chronické autoimunitní onemocnění. Česká Revma Liga vytvořila ve spolupráci s německou Revma Ligou (Deutsche Rheuma-Liga) informační brožuru o tomto ne příliš známém onemocnění.

Brožura je k dispozici ke stažení ve formátu pdf

SLE - propagační letáček Revma ligy

Revma liga si půjčila text Deutch Rheuma ligy a přeložila ho do češtiny.

http://revmaligaspolecna.blog.cz/…ematosus-sle nebo ve formátu pdf http://www.revmaliga.cz/…zura_SLE.pdf

Pro pacienty to sice jediná rozsáhlejší brožurka, ale i plakátky přinášejí základní info o lupusu…a webovky ještě mnohem více :)

Plakátky - pomozte rozšiřovat informace o lupusu!

Lupus je chronické autoimunitní onemocnění, které postihuje nejrůznější části lidského těla. Nejčastěji to jsou srdce, klouby, kůže, plíce, cévy, ledviny a centrální nervový systém (CNS).

Přemýšlela jsem , jak co nejefektivněji zásobit čekárny u revmatologa (gynekologa, internisty…) :) nějakým propagačním materiálem o lupusu :)

V příloze u tohoto článku najdete plakátky ve formátu .pdf Jsou určené k propagaci stránek (se stručnými info o lupusu), ke Dni lupusu (10. 5. 2010). „Jeden z mnoha“ jen tak pro potěchu.

Návrhy plakátů k propagaci webů o lupusu

22/10/2009 Vzhledem k tomu, že mám zájem začít ve velkém informovat o webech, akcích (z ČR i ze zahraničí), prostě o tom, co se kolem LUPUSU děje, chci Vás poprosit o spolupráci.

Návrh plakátku či letáčku

Posílejte, prosím, nápady nebo návrhy, jak by měl takový letáček vypadat, aby zaujmul. Invencím se meze nekladou!!!!!!!!!!

S pozdravem Rozárka

Kontaktní údaje:

terezie.kratochvilova@gmail.com